"אני מאמין"


אני רואה את הלקוח במרכז ומנסה לתת לו את כל המעטפת לה הוא זקוק מאיתור הנכס כמתווכת, דרך בדיקה משפטית ויצירת חוזה (בעזרת עו"ד מומחה לדיני נדל"ן) ובדיקה תכנונית (מהם אחוזי הבנייה המותרים וכו'), תכנון המבנה ועיצובו עד לפרט האחרון כאדריכלית ומעצבת פנים מנוסה, מציאת מימון לפרויקט (באמצעות יועץ מנוסה לקבלת מסלול אטרקטיבי וכדאי במו"מ עם הבנקים) ביצוע הפרויקט ע"י בעלי מקצוע מנוסים ומומלצים, איבזור וריהוט הבית דרך קשר עם חברות מטבחים, תאורה וריהוט מובילות בתחומן וכלה בשיווק הבית, כמתווכת.

כאן ילידת חיפה 1971, בוגרת מכללת קרדיף, ווילס,

מכללת ויצ"ו קנדה בהצטינות בלימודי עיצוב אדריכלי, בעלת תואר B.Sc, .B.Arch.
בעלת רישיון באדריכלות משנת 2000.
צברתי ניסיון רב בעבודות כאדריכלית במגוון תחומים:


בתחום הציבורי: בתכנון והגשת תבע"ות, תכניות אב (שינויי ייעוד, תכנית אב ראמה בעבודה עם "שקולניק אדריכלים"), בתכנון עירוני - שיקום כיכר וחנויות בעכו (בעבודה עם "א.יעקובי אדריכלים"), בתכנון מפורט של בתי קולנוע של חב' תיאטראות ישראל בארץ ובחו"ל (פולין והונגריה, בעבודה עם "י.י.גרנות אדריכלים").

בתחום המסחרי: בתכנון סניפי בנקים (בנק לאומי) ובתכנון מפעלי היי-טק (חב' אלביט ופיליפס) עם חב' "אביב ניהול ותכנון בע"מ",בתכנון משרדים (אקרשטיין צ.ח.ר. בעבודה עם "י.י.גרנות אדריכלים"), בתכנון מפורט של מבנה משרדים ומסחר במתחם אדמירליטי בקרית חיים (בעבודה עם "א.יעקובי אדריכלים") בתכנוןן ועיצוב פנים משרד עו"ד איל מנחם בחיפה, תכנון ועיצוב פנים של מרפאת שיניים של ד"ר גספר בחיפה (בשיתוף אדריכלית נורית שמל).

בתחום הפרטי: עיצוב פנים של דירות בחיפה, בקריות, בעפולה, עיצוב פנים של דירות בדיור מוגן "גני שרונים" אבן יהודה, תכנון מפורט של בית דירות בקרית אתא (בעבודה עם "אליאסף אדריכלים").

טואול - בניית אתרים